O NÁS

Súčasťou nášho tímu sú kreatívni a skúsení profesionáli.
PRACOVNÁ FILOZOFIA

Spoločnosť VGS-SK, s.r.o. sme založili s jasnou víziou realizovať stavebné práce poctivo, zodpovedne a presne. Táto vízia sa tiahne naprieč celým pôsobením spoločnosti na stavebnom trhu a sme naozaj radi a hrdí, že sme počas celého tohto obdobia nezišli z cesty a realizujeme pre ľudí stavby, za ktoré sa my nemusíme hanbiť a oni sa nimi môžu pýšiť.

Stavebný trh je presýtený firmami, ktoré pre nedostatočnú odbornosť, nízke morálne hodnoty alebo nezodpovednosť deformujú verejnú mienku o stavebných firmách. Nízku dôvera ľudí v staviteľov ako profesiu, ktorá mala kedysi svoj spoločenský status, je ťažké prekonať. Sme ale presvedčení o tom, že jedinou možnou cestou, ako to dosiahnuť, je kvalita realizácie a poskytovaných služieb s férovým a osobným prístupom ku klientom. Na tejto myšlienke je založená filozofia spoločnosti VGS-SK , s.r.o. Je naozaj ťažké meniť zlú verejnú mienku poctivou robotou, ale je to dlhodobo udržateľná cesta, ktorou kráčame. Je rovnako ťažké čeliť masívnemu marketingu konkurencie, my sme však presvedčení, že dobrá referencia je najlepší marketing, ktorý nie je pominuteľný, pokiaľ budú naše stavby stáť.

PREČO SPOLUPRACOVAŤ PRÁVE S NAMI?

Postupom času a vďaka pozitívnemu efektu našej filozofie sme rozšírili svoju činnosť okrem štandardnej výstavby rodinných domov ako dodávateľ aj na komplexnú ponuku služieb od A po Z spojených s rodinnými domami, čoho výsledkom je táto stránka. Rodinné domy od nás sú za vynikajúce ceny porovnateľné s bytmi v Bratislave, kvalitné, presné a celý proces okolo vybavovania a výstavby Vám výrazne zjednodušíme. Preto, prosím, neváhajte a prezrite si našu ponuku, ktorá Vás určite osloví. V prípade záujmu nás kontaktujte a my Vás presvedčíme o tom, že rodinné domy od VGS-SK, s.r.o. sú pre Vás tou najlepšou voľbou po všetkých stránkach.

Tešíme sa na Vaše plány a sny a následne na Vašu spokojnosť.